شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵
رویداد سالیانه‌ی بوش Connected World 2018
دنیای متصل بوش یک رویداد سالانه است که برای اینترنت اشیاء برگزار می‌شود. در این رویداد نمایندگان بین‌المللی از سراسر جهان، چگونگی پیاده‌سازی پروژه‌های اینترنت اشیاء خود را نشان می‌دهند. هدف دنیای متصل بوش این است که برای رشد در حوزه‌ی اینترنت اشیاء انگیزه ایجاد کند، آموزش بدهد و ارتباطات مورد نیاز را نیز فراهم آورد.

موارد استفاده‌ی واقعی نشان می‌دهد که یک شرکت در حوزه‌ی اینترنت اشیاء چگونه مدل‌های کسب و کار جدید ایجاد می‌کند، چگونه فرآیندها اتوماتیک می‌شوند و چگونه این فرآیند‌ها زندگی ما را ساده‌تر، راحت‌تر و امن‌تر می‌کنند.

این رویداد شامل یک نمایشگاه بزرگ اینترنت اشیاء، یک مرحله جلسه‌ی غیررسمی، یک برنامه‌نویسی گروهی با ۷۰۰ شرکت‌کننده و فرصت‌های شبکه‌های اینترنت اشیاء می‌شود. برگزارکنندگان معتقدند که بازدید‌کنندگان می‌توانند تجربه‌ی دنیای متصل بوش و به‌خصوص اینترنت اشیاء را بیاموزند واین قابل‌توجه است. بوش در روزهای ۲۱ و ۲۲ فوریه در برلین بیش از ۱۴۰ سخنرانی را در چهار مرحله برگزار خواهد کرد که رویکرد و پیاده‌سازی اینترنت اشیاء را در مقابل بیش از ۳۵۰۰ شرکت‌کننده‌ در کنفرانس و هکاتون، به نمایش خواهد گذاشت.

برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

bcw.bosch-si.com