مایکروسافت ۵ میلیارد دلار برای ساخت خدمات و محصولات خود در حوزه‌ی اینترنت اشیاء طی چهار سال آینده سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
سنسور مبتنی بر رزبری پای می‌تواند شما را در تشخیص صداهای غیر قابل شنیدن محیط اطرافتان یاری کند.
ماه آینده منطقه آزاد کیش میزبان نمایشگاهی بین‌المللی با عنوان کیتکس با هدف عرضه‌ی آخرین دست‌آوردهای حوزه‌ی IT و با محوریت استان فارس خواهد بود.
هر نشست اینترنت اشیای IEEE، کارشناسان و رهبران سراسر جهان را گرد هم جمع می‌کند تا به اجرای راه‌حل‌های اینترنت اشیاء در یک محیط محلی بپردازند. یکی از صنایع مهم در ایتالیا و منطقه‌ی توسکانی کشاورزی است و تمرکز این نشست نیز بر همین حوزه می‌باشد. هدف این رویدادآغاز اقداماتی است که منجر به پرورش و بلوغ راه‌حل‌های اینترنت اشیاء می‌شود. هم‌چنین استقرارهایی که منافع قابل توجهی در درازمدت برای جامعه به ارمغان می‌آورند. از این رو، موضوعی که برای این نشست انتخاب شده است، "انقلاب دیجیتال - کشاورزی 4.0!" می‌باشد.
شرکتSmartThings و شرکت Harman در جهت شتاب‌دهی به رشد اینترنت اشیاء با یکدیگر همکاری می‌کنند.
شرکت Harman و شرکت SmartThings سامسونگ در زمینه‌ی اپلیکیشن، یکپارچه‌سازی سنسورهای شرکت‌های دیگر و خدمات ابری SmartThings، همکاری خواهند کرد.
با توسعه‌ی مفهوم منبع باز در سال‌های اخیر، توسعه‌ی نرم افزارها سرعت بیشتری گرفته است. مفهوم منبع باز در حوزه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار فضای زیادی را به خود اختصاص داده است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید کدام یک از پروژه‌های منبع باز را میخواهید یاد بگیرید، پشتیبانی کرده و یا اتخاذ کنید.
دنیای صنعت اشیاء نمایشگاه تبادل دانش بین‌المللی است که تمام ذینفعانی که در صحنه‌ی اینترنت اشیاء صنعتی نقش فعال دارند را دور هم جمع می‌کند.
به گزارش ABI Research درآمد حاصل از شناسایی و مدیریت در اینترنت اشیاء تا سال ۲۰۲۲ به ۲۱.۵ میلیارد دلار می‌رسد.
براساس بررسی‌های انجام شده توسط شرکت Databarracks در بریتانیا، تنها ۲۷ درصد از سازمان‌ها قادر به محافظت از خود در مقابل تهدیدات اینترنت اشیاء خواهند بود.
درایوهای کم مصرف و پربازده در راه هستند.
شرکت وسترن دیجیتال SSDهای جدید خود را برای کاربردهای اینترنت اشیاء و داده‌های سریع معرفی کرد.
رویداد پلتفرم کسب و کار اینترنت اشیاء آسیا در سنگاپور ۲۶ و ۲۷ فوریه برگزار می‌شود.
در روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۲۹ هیات رئیسه کمیته فرعی متناظر ISO/IEC JTC1 SC41 در کشور که موضوع آن «اینترنت اشیاء و فناوری‌های مرتبط» است، از طریق برگزاری انتخابات در محل سازمان ملی استاندارد ایران انتخاب گردید.
در این نشست بعد از معرفی کاندیداها و رای‌گیری به عمل آمده، فرزاد ابراهیمی به عنوان رئیس کمیته، محمد آزادنیا به عنوان دبیر کمیته و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان دبیرخانه انتخاب گردیدند.