دنیای متصل بوش یک رویداد سالانه است که برای اینترنت اشیاء برگزار می‌شود. در این رویداد نمایندگان بین‌المللی از سراسر جهان، چگونگی پیاده‌سازی پروژه‌های اینترنت اشیاء خود را نشان می‌دهند. هدف دنیای متصل بوش این است که برای رشد در حوزه‌ی اینترنت اشیاء انگیزه ایجاد کند، آموزش بدهد و ارتباطات مورد نیاز را نیز فراهم آورد.
در ۴ سال گذشته، رویداد IoT Asia در ایجاد فرصت همکاری و مشارکت جهانی با دولت‌ها، کسب و کارها و جوامع آسیا پیشگام بوده‌است. IoT Asia یک صحنه‌ی بردن جایزه است که سران تکنولوژی، معماران طراحی، معماران راه‌کار، مهندسین، مؤسسات دانشگاهی، سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها را برای ارزیابی آخرین روندها و مدل‌های مشارکت در آسیا گرد هم می‌آورد.
آمازون روز سه‌شنبه سرویس الکسا را به روز رسانی کرد و قابلیت ارسال پیام‌کوتاه متنی با دستور صوتی را به آن افزود.
امتیازبندی، شهرهای هوشمند را تشویق می‌کند تا با تغییر تکنولوژی شهروند محور باشند.
اگر می‌خواهید وارد حوزه‌ای شوید که بزرگترین نوآوری در بخش شهر هوشمند در آن صورت گرفته است، امتیازبندی جدیدی که توسط گروه نوآوری چشم‌انداز (VIG) تهیه شده‌است، می‌تواند شاخص خوبی باشد.
شرکت Baker Hughes GE و شرکت NVidia به منظور تجهیز صنعت نفت و گاز با هوش مصنوعی با یکدیگر همکاری می‌کنند. هدف از این حرکت جمع‌آوری داده از سنسورها، آب و هوا، حفاری، داده‌های ناشی از زمین لرزه و همچنین قابل پیش‌بینی ساختن عملیات است.
انجمن جهانی اینترنت اشیاء نخستین کنفرانس IEEE IoT Initiative با موضوع "شهرها و ملل هوشمند" می‌باشد. سنگاپور به خاطر تکنولوژی‌ پیشرفته‌اش به عنوان محل کنفرانس انتخاب شده است.
این کنفرانس بر ایجاد زندگی بهتر و مدیریت مداوم محل زندگی‌مان تمرکز می‌کند و در مورد استفاده از ابتکارات برای پرورش نوآوری در شهرها و ملل هوشمند است تا زندگی انسان‌ها را بهبود بخشد.
در حال حاضر در فضای اینترنت اشیاء صنعتی، مزایای کسب و کار و بازگشت سرمایه به واقعیت پیوسته است. با در نظر داشتن این موضوع، سومین کنفرانس سالانه‌ی پیشرو در صنعت اینترنت خط تولید آلمان به این منظور تشکیل می‌شود تا نشان دهد که چگونه فناوری‌های اینترنت اشیاء باعث افزایش بهره‌وری و سودآوری در این بخش می‌شود.
کنفرانس GreenTech) IEEE Green Technologies) برای برطرف کردن یکی از چالش‌های قرن بیست و یکم یعنی حفاظت از منابع انرژی سبز و پاکیزه برای مراقبت از محیط زیست و کمک به ایجاد یک شبکه‌ی قدرتمند‌تر می‌باشد.
با استفاده از این کیت ابزار توسعه‌‌ی جدید برای OEMها، از این پس دستگاه‌های پوشیدنی و هدفون‌ها قادر به دسترسی به اَلکسا خواهند بود.

هفتمین نمایشگاه الکامپ خلیج فارس با عنوان نمایشگاه کامپیوتر و فناوری‌های نوین استان بوشهر روز سه‌شنبه ۳ بهمن ماه آغار به کار کرد.
شرکت پوشاک آمریکایی، لی‌وایز، برخی از مشکلات جدی اولیه‌ی دنیا را با کت هوشمند ۳۵۰ دلاری خود حل کرده‌است. کتی قدرت گرفته از پلتفرم پوشیدنی متصل گوگل به نام ژاکارد.