درباره

تاریخچه تاسیس آکادمی اینترنت اشیاء

 

آکادمی اینترنت اشیاء با هدف فرهنگ‌سازی دانش اینترنت اشیاء و ایجاد بستر تخصصی آموزشی در زمینه اینترنت اشیاء فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است. با توجه به اهمیت فراوان اینترنت اشیاء و فراگیر شدن آن در دنیا، نیاز به بستری تخصصی جهت آموزش و توانمندسازی در حوزه‌ی اینترنت اشیاء احساس می‌شود. آکادمی اینترنت اشیاء با بهره‌گیری از توان متخصصین و نخبگان جوان کشور در راستای ایجاد این بستر تخصصی آموزشی گام برداشت. با بررسی متدهای نوین آموزشی در کشورهای پیشرفته، برای اولین بار کارگاه‌هایی متفاوت و کوتاه مدت را طراحی و اجرا کرد. هدف از این کارگاه‌های کوتاه مدت انتقال تمامی مطالب کاربردی در کمترین زمان ممکن و افزایش توانایی اتکا به خود جهت ادامه‌ی راه و یادگیری بیشتر است. آکادمی اینترنت اشیاء همچنین با رصد تمامی فعالیت‌های شرکت‌های بزرگ در حوزه‌ی اینترنت اشیاء، نیازهای فنی و توانمندی‌های مورد نیاز جهت فعالیت در این حوزه در دنیا و همچنین ایران را بررسی کرد و سرفصل‌هایی در راستای ایجاد و ارتقاء این توانمندی‌های فنی جهت آموزش در کارگاه‌ها طراحی کرد. تمامی تکنولوژی‌ها و ابزارهای مورد استفاده در تمامی شرکت‌های بزرگ بررسی شد و پرکاربردترین و بهترین آن‌ها جهت آموزش در کارگاه انتخاب شدند. اکنون آکادمی اینترنت اشیاء با داشتن تجربه‌ی کار عملی در حوزه‌ی اینترنت اشیاء و تجربه‌ی برگزاری تعداد زیادی کارگاه‌های کوتاه مدت از سال ۱۳۹۴، پیشرو آموزش اینترنت اشیاء در کشور است.

 

 
 
 

 

اهداف

ایجاد یک مرجع تخصصی اینترنت اشیاء که تمامی نیازهای دانشی و آموزشی این حوزه را پوشش می‌دهد، نیاز کشور و در سطح بین المللی است. یکی از اهداف اصلی آکادمی اینترنت اشیاء، تبدیل شدن به مرجع تخصصی اینترنت اشیاء می‌باشد. این هدف با ایجاد یک بستر آموزشی قدرتمند و پیشرو و همچنین گام برداشتن در راستای فرهنگ‌سازی دانش اینترنت اشیاء در کشور و در سطح بین‌المللی توسط آکادمی اینترنت اشیاء آغاز شده است.

goals
 

 
teacher

تیم مدرسین

یکی از مهم‌ترین تمایزهای کارگاه‌های آکادمی اینترنت اشیاء با کارگاه‌های مشابه، عملی و کاربردی بودن آن‌هاست. در همین راستا تیم مدرسین به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که مدرسین در پروژه‌های صنعتی در حوزه‌ی اینترنت اشیاء یا حوزه‌های مرتبط فعالیت داشته‌اند بنابراین دید کاملی از بازار و نیازمندی‌های آن دارند و آموزش‌های خود را در راستای این نیازمندی‌ها و با دید کاملا عملی ارائه خواهند داد.

در صورتی که خود را بهترین در یکی از حوزه‌های سیستم‌های نهفته، موبایل اپلیکیشن یا سرورپلتفورم می‌دانید و علاقه‌مند به تدریس در آکادمی اینترنت اشیاء هستید با ما تماس بگیرید:

 

 

کارگاه‌ها

اگر از دوره‌های آموزشی طولانی مدت و کسل کننده خسته شده‌اید، کارگاه‌های ما نظر شما را در مورد یادگیری تغییر خواهند داد. با بهره‌گیری از متدهای آموزشی روز دنیا فرآیند یادگیری با ثبات و لذت بخشی را تجربه کنید. کارگاه‌ها به صورت کوتاه مدت طراحی شده‌اند به طوری که شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمام دانش مورد نیاز جهت انجام کار عملی مورد نیاز خود را کسب کنید. کارگاه‌ها کاملا کاربردی و در راستای نیازمندی‌های عملی شما طراحی شده‌اند. تمام تلاش بر این است که به شما ماهی‌گیری آموزش داده شود تا پس از گذراندن کارگاه نیز قادر به انجام کارهای جدید و خلاقانه باشید. پس از برگزاری کارگاه، شرکت‌کنندگان از خدمات پشتیبانی پس از کارگاه برخوردار خواهند شد. امکان تعامل با مدرسین و رفع مشکلات پیرامون آموزش‌های کارگاه، امکان تعامل با سایر شرکت‌کنندگان کارگاه‌ها و ....

courses